۲۳- ضميمهء مطلب قبل

درود بر تمامی دوستان عزيز، 05.gif

اگر لذتِ ترکِ لذت بدانی                         دگر لذتِ نفس ، لذت ندانی

(البته مضمون اين بيتِ بسيار زيبا، خطاب به من هم می‌باشد.)

اين دفعه به دلايل مختلف از جمله: بدشانسی در دسترسی به اينترنت و از کار افتادن موقتی serverهای persianblog موفق به رسيدگی به وبلاگم نشدم. لذا تصميم گرفتم مطلب بعدی‌ام را مقداری ديرتر ارائه کنم تا با جمع‌آوری نظرات بيشتر شما، مکان مناسبی برای تبادل افکار کليهء دوستان در مورد مطلب زير فراهم کرده باشم.

توجه: لطفاْ روابط 3X مذکور در مطلب زير را با عشق اشتباه نگيريد. منظور من روابط غيراخلاقی و نامشروعی است که آن را آزادی جنسی می‌نامند و متأسفانه برخی روشنفکران از آن حمايت می‌کنند.

لطفاْ پس از مطلب زير، برای خواندن يک مطلب بسيار زيبا و آموزنده دربارهء فرق بين زن‌ها و مردها سارَوی کيجا را کليک کنيد.

بدرود. 23.gif

/ 83 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shirin

سلام مرسی بهم سر زدی من به دلايلی نبودم فکر کنم چند وقته ديگه هم غيبتم طول بکشه ... خوشحال ميشم که لينک ها مونو بزاريم تو بلاگ هم

amirhesam

سلام ....اول اينکه شما هم موفق باشی....... بعد اين به اصطلاح روشنفکر ها رو بی خيال شووووووو

hosien

با سلام به شما دوستانی که تمايل به تفريح در محيطی صميمی و دور از نيرنگ و دروغ و... هستند اطف کنيد ميل بزنيد

hamed

سلام .اقا سعيد گل ! نياز جنسي توي ادمها اصلا هم زشت نيست . اصلا خدا چيز زشتي خلق نكرده . اين ما ادمها هستيم كه با نوع برخورد و استفاده مون اونها رو بد و زشت جلوه ميديم . وجود نياز جنسي امري بديهي و ضروري هست ولي بهره وري حيوان گونه از اون صورتي زشت و ناپسند به اون داده . اين امكان به انسان داده شده كه بتونه مخير باشه تا از اين ويژگي بصورت منطقي استفاده كنه يا حيواني . اين وجه تمايز انسان با حيوان و ملايكه هست

واثق

سلام. راستش از اون شعر اصلا خوشم نمیاد. نه محتواش و نه از نظر فنی. ممنون که به من سر میزنی

ِشيدا

سلام جالب بود . بازم از اين مطالب جالب بنويسيد . موفق باشيد به اميد ديدار .

Parviz

سلام. نميدونم چرا هرچی فکر ميکنم از نظر منطقی دليلی برای قبيح بودن سکس (حتی چيزی که بهش ميگن Multiple Sex Partners) پيدا نميکنم. توجه کنيد که از نظر منطقی گفتم. نظر حسی خودم که خيلی وقتها روی اون تکيه ميکنم (از جمله اين دفعه) چيز ديگريست. در ضمن فرق مملکت کفر با ايران اينه که عموم مردم عموما به چيزهای ديگه هم فکر ميکنند. به علاوه اين حس به نظر من منشا خيلی چيزها حتی مسیر تاريخ بوده (کلئوپاترا یک نمونه است). منظور اينکه اصلا چيز پيش پا افتاده ای نيست. تا بعد.

سعيد

و سلامی ديگر به سعيد عزيزم ...... ارادتمند

Solh

اگر حكومت جمهوری اسلامی خود را مبعوث مردم می داند و مشروعيت خود را از رای آزادانه اكثريت ملت ايران كسب می كند ، چرا داوری نهايی را به ملت واگذار نمی كند و به يک رفـــراندم عمومــی تــن دهــد.! جمهوری اسلامی آری يـــــا نـــــــــــــــــــــــه؟

سارا

سلام مطالب جالبی را موضوع قرار ميدهی . لطفآ به وب من هم سر بزن . حتمآ سر بزن.