۱۷- هدف من از ايجاد وبلاگ

درود بر تمام دوستان عزيزم، 05.gif


من از اولين روزی که اين وبلاگ را ايجاد کردم يک هدف والا در سر داشته‌ام و آن ارائهء تجربيات زندگی‌ام به تمام دوستان و هموطنانم، خصوصاْ به جوانان هم سن وسال خودم است تا شايد بتواند کور سوئی در کوره‌راه زندگی شما (و حتی خودم) باشد.


اگر هم می‌بينيد که زياد روی لينک دادن به يکديگر اصرار و پافشاری کرده‌ام، دليلش به همين برمی‌گردد؛


07.gif33.gif دوست دارم تمام مطالبی را که در اينجا ارائه می‌کنم همه ببينند و هر کس به اقتضای خويش مطالبی را که مفيد است ره‌توشهء خود نمايد.  33.gif07.gif


به اميد آنکه تمام ايرانيان در هر کجای دنيا که هستند با ياد و توکل به خداوند مهربان در تمام زندگی‌شان موفق و سر بلند باشند.


13.gif روزهای سخت زندگی‌تان گذرا و روزهای شيرين و نشاط‌آورتان پايدار باد. 13.gif


بدرود. 23.gif

/ 10 نظر / 12 بازدید
shirin

سلام اميدوارم موفق باشی !

nazanini ke dige nist

موفق باشی عزيزم.... من نمی نويسم... اما بهت سر می زنم...

nazanini ke dige nist

موفق باشی عزيزم.... من نمی نويسم... اما بهت سر می زنم...

آناهيتا

سلام سعيد! تو که راه‌نمايی نکردی خوداَم مثلِ اين آدم‌هايِ عصرِ حجر دنبال‌اش گشتم تا يافتم و به‌ات يه لينك دادم .به‌ام سر بزن. موفق باشي. ديگه هر روز به‌ات سر مي‌زنم.

آناهيتا

البته شوخي كردم. من هم از راه‌نماييِ تو و هم از بقيه‌ي دوستان‌ام استفاده كردم. مرسي

Reza

سلام-ببخشيد که دير شد.من همين امروز بهت لينک ميدم

دف در سماع

سلام....از اينکه به من سر زدی ممنونم...........بلاگ جالبی داری .......موفق باشی

مرتیا

کسی انرژی مثبت می خواست؟؟؟؟؟؟؟؟!

ماندانا

سلام.. ۱ـ خسته نباشيد. ۲ـ از تجربياتتون بيشتر بگيد تا ره توشه بشه! کلمات قصار انسانهای بزرگ و موفق يا نظرات شخصی شما خيلی مفيدند ولی تجربيات شما نيستند. ۳ـ وقتی با اين موضع و با هدف کمک به ديگران کار می‌کنيد بد نيست وضعيت علمی و سنی خود رو مطرح کنيد تا ميزان اطلاعات و تجربيات شما بر همگان روشن بشه تا از اين تجربيات ره توشه بگيرند! گر چه بهرحال ميشه از شما چيزهای زيادی رو آموخت همانگونه که از همه چرا که همونطوريکه گاليله گفته: «هرگز مردی ولو بسيار نادان را نديدم که از وی چيزی نتوانسته‌ام بياموزم.» ۴ـ اميدوارم از نظرات من ناراحت نشده باشيد، نمی‌دونم چرا ولی با خوندن متنتون بی‌اختيار ياد اين گفته رياضيدان معروف فرانسوی افتادم که: «فقط احمقها هستند که می‌پندارند آنچه را که خود می‌فهمند ديگران نمی‌فهمند.» ۵ـ‌ بهرحال کار جالبی رو شروع کرديد، اميدوارم موفق باشيد. «ماندانا»